OdporúčameZaložiť web alebo e-shop
aktualizované: 16.04.2022 12:10:15 

Vladislav LIPOVSKÝ - môj život s behom

archív štartov 1983 - 2021
 
      1983            
por. Dátum Miesto pretek trať výkon por. por.kat. mar. pretek
1. 20.10.1983 Košice Beh vsl.novín 1500m 04:52,7 6      
2. 14.11.1983 Levoča M-kraja st.žiaci 1000m vzdal     -      
3. 27.11.1983 Strážske Beh Víťazstva 1000m 3:06:02 2     2
      1984            
por. Dátum Miesto pretek trať výkon por. por.kat. mar. pretek
1. 18.2.1984 Moldava Beh oslobodenia 2400m 07:02,0 3      
2. 25.2.1984 Blažice Beh Vítazstva 2000m 06:33,0 3      
3. 3.3.1984 Košice M-kraja st.žiaci kros 2000m 07:04,0 3      
4. 10.3.1984 Rim-Sobota M-SSR st.žiaci kros 4000m 18:45,0 5      
5. 17.3.1984 Břeclav M-ČSSR st.žiaci kros 4000m 13:45,0 13      
6. 24.3.1984 Košice M-Košíc st.žiaci kros 2000m 06:30,0 2      
7. 18.4.1984 Košice kontrolné preteky 1000m 03:00,0 1      
8. 27.4.1984 Prešov Večerný beh 2000m 06:26,0 5      
9. 5.5.1984 Košice M-kraja dosp. Dráha 1500m 04:53,9 11      
10. 12.5.1984 Košice M-Košíc stredošk.hry 3000m 09:54,7 4      
11. 15.5.1984 Košice M-kraja stredošk.hry 3000m 09:43,4 3      
12. 19.5.1984 Košice M-kraja družstvá st.ž. 1500m 04:32,2 3      
13. 26.5.1984 Bardejov M-kraja st.žiaci dráha 1500m 04:36,7 5      
14. 5.6.1984 Pov.Bystrica M-ČSSR stredošk.hry 3000m 09:43,4 5      
15. 16.6.1984 Košice M-kraja družstvá dosp. 800m 02:16,0 17      
16. 1.7.1984 Nitra  M-SSR st.žiaci  dráha 3000m 09:43,4 5      
17. 31.8.1984 Družstevná Beh o štít dediny 1500m 04:25,0 2      
18. 7.9.1984 Pov.Bystrica M-SSR družstvá ml.dor. 3000m 09:39,0 2      
19. 15.9.1984 Praha Beh Rudého práva ml.dor 3000m 09:52,0 28      
20. 23.9.1984 B.Bystrica Memoriál Drobču 1500m 04:23,0 3      
21. 30.9.1984 Brno M-ČSSR družstvá st.ž. 3000m 09:23,0 3      
22. 25.11.1984 Strážske Beh Víťazstva 2400m 07:52,0 1     24
      1985            
por. Dátum Miesto pretek trať výkon por. por.kat. mar. pretek
1. 3.2.1985 Košice M-SSR hala 16-roční 3000m 09:15,2 2      
2. 16.2.1985 Jablonec M-ČSSR hala 16-roční 3000m 09:15,6 3      
3. 24.2.1985 Blažice Beh Víťazstva 2000m 06:34,0 1      
4. 2.3.1985 Čachtice M-SSR kros ml.dorast 4000m 15:49,0 1      
5. 9.3.1985 N.Zámky M-ČSSR kros ml.dorast 4500m zranený   -      
6. 9.5.1985 Košice M-kraja ml.dorast dráha 1500m 04:22,0 1      
7. 22.5.1985 Košice Beh ulicami mesta 3500m 12:34,0 1      
8. 25.5.1985 Košice M-kraja družstva muži 1500m 04:19,1 5      
9. 4.6.1985 Košice M-kraja dlhých behov 3000m 09:12,0 1      
10. 6.6.1985 Košice M-kraja stredošk.hry 800m 02:05,9 2      
11. 15.6.1985 Svit M-SSR dráha 16 roční 3000m 09:28,7 1      
12. 29.6.1985 Košice M-kraja družstva ml.dor 800m 02:04,0 2      
13. 6.7.1985 Ostrava M-ČSSR dráha 16 roční 3000m 08:55,1 1      
14. 4.8.1985 Klokočov Klokočovská päťka 5000m 17:11,0 2      
15. 30.8.1985 B.Bystrica M-SSR družstvá ml.dor. 3000m 09:17,5 1      
16. 11.9.1985 Košice Beh vsl.novín 2500m 07:32,0 1      
17. 21.9.1985 Praha Beh Rudého práva ml.dor 3000m 09:02,0 2      
18. 5.10.1985 B.Bystrica M-ČSSR družstvá ml.dor 3000m 09:08,7 3      
19. 23.11.1985 Michalovce Beh oslobodenia 2400m 07:30,0 1      
20. 24.11.1985 Strážske Beh Víťazstva 2400m 06:55,0 1     43
      1986            
por. Dátum Miesto pretek trať výkon por. por.kat. mar. pretek
1. 11.1.1986 Košice M-kraja hala dospelí 1500m 04:14,2 4      
2. 18.1.1986 Košice M-kraja hala st.dorast 3000m 08:56,0 1      
3. 2.2.1986 Bratislava M-SSR hala st.dorast 3000m 08:56,6 2      
4. 15.2.1986 Jablonec M-ČSSR hala st.dorast 3000m 08:59,9 4      
5. 22.2.1986 V.Šariš M-kraja kros st.dorast 5000m 21:30,0 1      
6. 23.2.1986 Blažice Beh Víťazstva 3000m 09:34,0 1      
7. 1.3.1986 Šaľa M-SSR kros st.dorast 8000m 30:30,0 1      
8. 8.3.1986 Pardubice M-ČSSR kros st.dorast 8000m 26:39,0 2      
9. 26.4.1986 Košice M-kraja družstvá st.dor 800m 02:03,0 2      
10. 1.5.1986 Košice  míting Družba dráha dor 1000m 02:39,6 1      
11. 9.5.1986 Rezsow míting Družba dráha muži 3000m 08:50,4 12      
12. 16.5.1986 Nitra  M-SSR stredošk.hry 3000m 09:14,8 1      
13. 17.5.1986 Košice M-kraja dráha dorast 1500m 04:19,0 2      
14. 31.5.1986 Košice M-kraja družstvá muži 1500m 04:02,8 1      
15. 13.6.1986 Bratislava P-T-S 3000m 09:12,0 3      
16. 21.6.1986 Ostrava  M-ČSSR juniorov 5000m 15:16,7 5      
17. 1.7.1986 Praha ČSSR-MĽR-NDR dorast 5000m 15:12,4 4      
18. 5.7.1986 Košice M-SSR draha st.dorast 1500m 04:13,8 5      
19. 26.7.1986 B.Bystrica M-ČSSR draha st.dorast 5000m 15:09,4 3      
20. 1.8.1986 Neubrandendeburg NDR Družba soc.krajín 5000m 15:27,7 12      
21. 10.8.1986 Klokočov Klokočovská päťka 5000m 16:33,0 1      
22. 25.8.1986 Stuttgart ME - dorast 1000m 02:37,7 14      
23. 5.9.1986 B.Bystrica Kriterium SNP 1000m 02:36,6 2      
24. 6.9.1986 Strážske olympiáda chemkárov 2800m 08:40,0 1      
25. 10.9.1986 Košice Beh vsl.novín 3000m 08:58,0 2      
26. 13.9.1986 Košice M-SSR družstvá dorast 5000m 16:21,0 2      
27. 13.9.1986 Košice M-SSR družstvá dorast 4x400m 00:58,4 5      
28. 21.9.1986 Praha Beh Rudého práva st.dor 4500m 13:50,0 3      
29. 27.9.1986 Košice M-ČSSR družstvá dorast 5000m 15:43,4 2     72
      1987            
por. Dátum Miesto pretek trať výkon por. por.kat. mar. pretek
1. 17.1.1987 Košice M-kraja hala dospelí 3000m 08:31,2 1      
2. 24.1.1987 B.Bystrica M-SSR hala dospelí 3000m 08:47,7 4      
3. 31.1.1987 B.Bystrica M-SSR hala dorast 1500m 04:06,8 1      
4. 14.2.1987 Praha M-ČSSR hala dorast 3000m 08:39,7 1      
5. 15.2.1987 Praha M-ČSSR hala dorast 1500m 04:00,5 2      
6. 7.3.1987 N.Zámky Čs.pohár kros  6000m 20:13,0 3      
7. 1.5.1987 Košice míting Družba dráha 3000m 08:40,5 2      
8. 10.5.1987 Košice M-kraja družstva dorast 400m 00:54,6 2      
9. 10.5.1987 Košice M-kraja družstva dorast 800m 02:05,0 2      
10. 16.5.1987 Košice M-kraja družstva dorast 800m 02:00,3 2      
11. 23.5.1987 Bratislava SNL muži 1.kolo 1500m 04:05,7 2      
12. 30.5.1987 Košice M-kraja draha dorast 800m 02:01,0 3      
13. 6.6.1987 Bratislava SNL muži 2.kolo 5000m 15:19,6 10      
14. 12.6.1987 Bratislava P-T-S 3000m 08:45,0 3      
15. 20.6.1987 Košice M-SSR draha dorast 1500m 04:03,4 3      
16. 21.6.1987 Košice M-SSR draha dorast 5000m 15:41,8 1      
17. 27.6.1987 Bardejov M-kraja družstva dorast 800m 02:00,1 2      
18. 5.7.1987 Bratislava M-SSR draha dospelí 5000m 15:05,3 5      
19. 11.7.1987 Praha M-ČSSR dráha dorast 5000m 15:09,9 1      
20. 12.7.1987 Praha M-ČSSR dráha dorast 1500m 04:00,4 5      
21. 19.7.1987 Třinec M-ČSSR dráha juniori 3000m 08:33,8 1      
22. 22.8.1987 B.Bystrica SNL muži 3.kolo 3km pr. 09:40,8 5      
23. 5.9.1987 B.Bystrica M-SSR družstva dorast 1500m 04:09,0 5      
24. 9.9.1987 Košice Beh vsl.novín 5000m 16:20,0 1      
25. 12.9.1987 Praha  kvalifikácia dr.muži 1.liga 5000m 15:21,0 5      
26. 20.9.1987 Praha Beh Rudého práva 4500m 13:56,0 10      
27. 21.9.1987 Praha  míting ku dńu tisku 3000m 08:41,7 3      
28. 3.10.1987 Plzeń M-ČSSR družstvá dorast 2km pr. 06:06,4 1     100
      1988            
por. Dátum Miesto pretek trať výkon por. por.kat. mar. pretek
1. 23.1.1988 Košice M-kraja hala dospelí 3000m 08:51,2 2      
2. 6.2.1988 Bratislava M-SSR hala dospelí 3000m 08:29,7 3      
3. 6.3.1988 Vranov n/T Vranovská pätnástka 15km 51:30,0 5      
4. 19.3.1988 Dubnica /V M-SSR kros dospelí 8000m bez času 5      
5. 2.4.1988 Plzeň M-ČSSR kros juniori 6000m 19:20,0 8      
6. 15.5.1988 Košice M-kraja dráha dospelí 1500m 04:02,0 4      
7. 29.5.1988 B.Bystrica M-SSR draha dospelí 3km pr. 09:18,2 5      
8. 3.6.1988 Praha 1.kolo Čs.ligy dospelí 3km pr. 09:24,4 11      
9. 7.6.1988 Ostrava Zlatá tretra 2km pr. 05:56,3 3      
10. 26.6.1988 Praha 2.kolo Čs.ligy dospelí 3km pr. vzdal        
11. 4.7.1988 B.Bystrica M-ČSSR dráha juniori 2km pr. 05:49,5 1      
12. 8.7.1988 Lipsko ČSSR-MĽR-NDR-FIN-AUS 3km pr. 09:09,5 4      
13. 19.9.1988 Praha Beh Rudého práva 4500m zranený        
14. 20.11.1988 Strážske Beh Víťazstva 6,6km 20:35,0 1      
15. 26.12.1988 Lučenec 3tefanský beh 21,1km 1:12:19 11     113
      1989            
por. Dátum Miesto pretek trať výkon por. por.kat. mar. pretek
1. 4.3.1989 Nováky  M-kraja kros dospelí 8km 27:36,0 4      
2. 12.3.1989 Očová Beh oslobodenia 6km 18:58,0 1      
3. 18.3.1989 Žilina  M-kraja kros dospelí 4km 13:21,0 7      
4. 1.4.1989 Dubnica n/V M-SSR kros dospelí 4km 12:49,0 11      
5. 22.4.1989 Necpaly Beh oslobodenia 10km 32:07,0 5      
6. 1.5.1989 Košice Míting Družba dráha 1500m 03:55,7 1      
7. 13.5.1989 B.Bystrica M-kraja dráha dospelí 1500m 03:56,2 2      
8. 27.5.1989 Praha 1.kolo Čs.ligy dospelí 1500m 03:53,3 10      
9. 3.6.1989 Bratislava M-SSR dráha dospelí  1500m 04:05,0 2roz      
10. 4.6.1989 Bratislava M-SSR dráha dospelí  1500m 03:55,5 5fin      
11. 24.6.1989 B.Bystrica kontrolné preteky 3000m 2km 5:42 , vzdal        
12. 25.6.1989 B.Bystrica kontrolné preteky 1500m 03:56,5 1      
13. 8.7.1989 Vnorovy Beh vďaky 10km 31:45,0 2      
14. 22.7.1989 B.Bystrica M-ČSSR dráha dospelí 1500m 03:49,4 6roz      
15. 23.7.1989 B.Bystrica M-ČSSR dráha dospelí 1500m 03:51,5 6fin      
16. 29.7.1989 Vítkovice Zlatá tretra 1500m 03:51,5 5      
17. 30.7.1989 Opava míting - dráha 1500m 03:59,9 3      
18. 26.8.1989 Praha  2.kolo Čs.ligy dospelí 1500m 03:57,9 12      
19. 2.9.1989 B.Bystrica Kriterium SNP 1500m 03:55,6 5      
20. 4.9.1989 Budapešť Aluker kupa míting 3km pr. 09:12,6 6      
21. 9.9.1989 Vítkovice 3.kolo Čs.ligy dospelí 1500m vzdal        
22. 16.9.1989 Varšava ČSSR-PĽR-MĽR 22.roční 3000m 08:35,4 6      
23. 17.9.1989 Varšava ČSSR-PĽR-MĽR 22.roční 1500m 03:57,2 7      
24. 28.9.1989 B.Bystrica hodinovka na dráhe 18,0km 1:00:00 2     135
      1990            
por. Dátum Miesto pretek trať výkon por. por.kat. mar. pretek
1. 18.11.1990 Strážske Beh Víťazstva 6,6km 0:22:13 2     136
      1991            
por. Dátum Miesto pretek trať výkon por. por.kat. mar. pretek
1. 14.4.1991 Vranov n/T Zemplínsky maratón 42,2km 3:07:55 22   1 137
      1992            
por. Dátum Miesto pretek trať výkon por. por.kat. mar. pretek
1. 8.3.1992 Čečehov Čečehovský polmaratón 21,1km 1:19:09 27      
2. 31.12.1992 Horovce Horovská desiatka 10km 33:46,0 4     138
                   
                   
      1993            
por. Dátum Miesto pretek trať výkon por. por.kat. mar. pretek
1. 31.12.1993 Horovce Horovská desiatka 10km 34:43,0 12     139
      1996            
por. Dátum Miesto pretek trať výkon por. por.kat. mar. pretek
1. 23.6.1996 Malcov Malcovská pätnástka 15km 52:05,0 33      
2. 5.7.1996 Michalovce Podvihorlatský maratón 42,2km 2:54:20 8   2  
3. 14.7.1996 Š.Michaľany Imunská pätnástka 15km 50:22,0 4      
4. 21.7.1996 Banské Bančanská desiatka 10 km 34:20,0 5      
5. 27.7.1996 N.Lesná Memoriál J.Stilla 10 km 43:29,0 46      
6. 4.8.1996 Klokočov Klokočovská päťka 5km 16:38,0 1      
7. 11.8.1996 Sl.Kajňa Sokolský polmaratón 21,1km 1:15:26 2      
8. 17.8.1996 Trebišov memoriál R.Zelenaya 6km 18:29,0 1      
9. 17.8.1996 Kežmarok Kežmarský polmaratón 21,1km 1:14:49 6      
10. 25.8.1996 Východná Podtatranská pätnástka 15km 52:31,0 4      
11. 1.9.1996 Svidník Dukelský beh mieru 20km 1:05:34 2      
12. 8.9.1996 S.Podhradie 20km okolo Sp.hradu 22,8km 1:19:28 3      
13. 15.9.1996 Michalovce hodinovka na dráhe 17,7km 1:00:00 4      
14. 21.9.1996 Košice Železiarská desiatka 10km 33:44,0 8      
15. 29.9.1996 Krosno Krosnianská starowka 10km 31:28,0 16      
16. 6.10.1996 Košice MMM-polmaratón 21,1km 1:12:02 7      
17. 12.10.1996 Š.Pleso memoriál R.Zelenaya 7km 24:33,0 3      
18. 13.10.1996 Ruskov Beh o Olšavský pohár 16,3km 56:26,0 2      
19. 19.10.1996 Svit memoriál P.Antala 14,1km 50:20,0 9      
20. 17.11.1996 Strážske Beh oslobodenia 6,6km 21:00,0 8      
21. 24.11.1996 Vrbnica Vrbnická päťka 5km 16:05,0 1      
22. 26.11.1996 Michalovce Beh oslobodenia 11km 0:34:59 5      
23. 5.12.1996 Bardejov Mikulášsky beh 8km 24:52,0 15      
24. 31.12.1996 Horovce Horovská desiatka 10km 31:11,0 2     163
      1997            
por. Dátum Miesto pretek trať výkon por. por.kat. mar. pretek
1. 2.3.1997 K.Poruba Porubská dvanástka 12,3km 45:06,0 10      
2. 23.3.1997 Sačurov Sačurovská pätnástka 15km 49:57,0 6      
3. 6.4.1997 Devín Devín-Bratislava 11.6km 0:36:40 7      
4. 20.4.1997 S.Polianka Beh Poliankou 10km 31:54,0 3      
5. 26.4.1997 Bratislava Bratislava-Hainburg 21,1km 1:09:43 8      
6. 30.4.1997 Komárno Komárno-Komárom 10km 29:58,0 9      
7. 9.5.1997 Prešov večerný beh 7km 22:51,0 6      
8. 18.5.1997 Sl.Kajńa Kajňanská desiatka 10km 33:05,0 2      
9. 25.5.1997 Stropkov Stropkovská dvatsiatka 20km 1:05:27 2      
10. 1.6.1997 Tovarné Beh vďaky 12,5km 37:59,0 3      
11. 21.6.1997 Gerlachov Gerlachov-Sliezsky dom 8,4km 44:49,0 8      
12. 22.6.1997 Košice M-SR dráha dospelí 10km 31:27,5 3      
13. 29.6.1997 Bardejov Kúpelná trinástka 13km vzdal        
14. 5.7.1997 Michalovce Podvihorlatský polmaratón 21,1km 1:10:19 1      
15. 6.7.1997 Horovce memoriál R.Zelenaya 6km 18:22,0 1      
16. 13.7.1997 Š.Michaľany Imunská pätnástka 15km 44:27,0 2      
17. 20.7.1997 Banské Bančanská desiatka 10km 31:42,0 1      
18. 3.8.1997 Klokočov Klokočovská päťka 5km 15:59,0 1      
19. 23.8.1997 Šaľa M-SR polmaratón 21,1km vzdal        
20. 1.9.1997 Michalovce hodinovka na dráhe 16,2km 1:00:00 7      
21. 7.9.1997 Sp.Podhradie 20 km okolo sp.hradu 22,8km 1:18:12 2      
22. 20.9.1997 Poráč memoriál R.Zelenaya 6km 19:35,0 1      
23. 20.9.1997 Košice Železiarská desiatka 10km 31:40,0 4      
24. 4.10.1997 Košice MMM-polmaratón 21,1km 1:07:37 1      
25. 12.10.1997 Š.Pleso memoriál R.Zelenaya 7km 23:28,0 1      
26. 16.11.1997 Strážske Beh oslobodenia 6,6km 19:25,3 2      
27. 23.11.1997 Vrbnica Vrbnická päťka 5km 15:08,3 2      
28. 26.11.1997 Michalovce Beh oslobodenia 11km 36:13,0 2      
29. 6.12.1997 Bardejov Mikulášsky beh 8km 22:56,0 8      
30. 26.12.1997 Lučenec Štefanský beh 21,1km 1:07:55 3      
31. 28.12.1997 Horovce Horovská desiatka 10km 30:29,0 1      
32. 31.12.1997 Prešov Silvestrovský beh 13km 43:38,0 1     193
      1998            
por. Dátum Miesto pretek trať výkon por. por.kat. mar. pretek
1. 1.3.1998 K.Poruba Porubská dvanástka 12,3km 39:18,0 2      
2. 8.3.1998 Čečehov Čečehovský polmaratón 21,1km 1:09:06 6      
3. 14.3.1998 Dubnica n/V M-SR kros 12 km 41:34,4 2      
4. 15.3.1998 Sačurov Sačurovská pätnástka 15km 48:48,8 1      
5. 22.3.1998 Malcov Malcovská pätnástka 15km 45:28,0 12      
6. 5.4.1998 Bratislava Devín-Bratislava 11,8km 34:34,0 1      
7. 25.4.1998 Bratislava Bratislava-Hainburg 21,1km 1:11:42 8      
8. 30.4.1998 Rudník Májový beh mieru 10km 31:53,0 1      
9. 10.5.1998 Kežmarok Kežmarská desiatka 10,5km 34:27,2 1      
10. 17.5.1998 S.Kajňa Kajňanská desiatka 10km 32:01,0 1      
11. 23.5.1998 Martin Beh k srdcu SNP 25km 1:23:15 8      
12. 30.5.1998 D.Strehová Dolnostrehovský 1/2m 21,1km 1:12:08 6      
13. 31.5.1998 Tovarné Beh vďaky 12km 37:48,9 1      
14. 7.6.1998 V.Šebastová Šebešská sedemnástka 17,4km 55:39,6 1      
15. 14.6.1998 Valaliky Valalická dvatsiatka 20km 1:03:44 2      
16. 21.6.1998 B.Kúpele Kúpelná trinástka 13,4km 42:57,1 21      
17. 27.6.1998 Košice Dopravárska desiatka 10km 31:32,0 3      
18. 5.7.1998 Michalovce Podvihorlatský maratón 42,2km 2:24:04 1   3  
19. 11.7.1998 Nitra  M-SR dráha    10km 31:21,1 1      
20. 12.7.1998 Nitra  M-SR dráha 5km 14:56,6 2      
21. 2.8.1998 Kavečany Kavečianský polmaratón 21,1km 1:12:39 3      
22. 30.8.1998 S.Kajňa Kajňanský polmaratón 21,1km 1:13:10 1      
23. 4.10.1998 Košice MMM , M-SR maratón 42,2km 2:21:32 10   4  
24. 17.10.1998 Svit memoriál P.Antala 14,4km 45:48,2 5      
25. 25.10.1998 Echternach SPA EURO marathon 42,2km 2:24:42 9   5  
26. 8.11.1998 Bratislava Kros Bratislava 8km 26:05,6 8      
27. 15.11.1998 Vrbnica Vrbnická päťka 5km 15:37,0 1      
28. 22.11.1998 Strážske Beh oslobodenia 6,6km 19:42,0 1      
29. 26.11.1998 Michalovce Beh oslobodenia 11km vzdal        
30. 29.11.1998 Modling Modlinger lauf 7km 21:06,1 19      
31. 5.12.1998 Bardejov Mikulášsky beh 8km 26:34,3 15      
32. 19.12.1998 Skalica Skalica-Hodonín 13,7km 42:48,0 17      
33. 31.12.1998 Horovce Horovská desiatka 8,8km 27:47,0 1     225
      1999            
por. Dátum Miesto pretek trať výkon por. por.kat. mar. pretek
1. 27.2.1999 Bratislava M-SR hala 3000 m 08:28,2 2      
2. 28.2.1999 Blažice Beh Olšavskou dolinou 16km 49:42,0 1      
3. 6.3.1999 Dubovany M-SR kros 12km 40:40,0 1      
4. 7.3.1999 Čečehov Čečehovský polmaratón 21,1km 1:08:19 1      
5. 11.4.1999 Bratislava Devín-Bratislava 12,3km 37:03,0 8      
6. 25.4.1999 Hamburg SHELL marathon hamburg 42,2km 2:19:48 21   6  
7. 30.4.1999 Rudník Májový beh mieru 10km 31:11,8 1      
8. 8.5.1999 brno timex polmaratón 21,1km 1:07:11 11      
9. 9.5.1999 S.Kajňa Kajňanská desiatka 10km 31:49,0 1      
10. 16.5.1999 Hronec Sokolov Hronec 21,1km 1:10:31 1      
11. 22.5.1999 Martin Beh k srdcu SNP 25km 1:22:19 1      
12. 5.6.1999 Čadca kysucký maratón 42,2km vzdal 1        
13. 26.6.1999 Košice GP Panasonic dráha 5km vzdal 2        
14. 17.7.1999 B.Bystrica M-SR dráha 10km 30:49,5 2      
15. 18.7.1999 B.Bystrica M-SR dráha 5km 15:11,4 2      
16. 24.7.1999 Medzev hámornícky polmaratón 21,1km 1:09:44 1      
17. 25.7.1999 Sobrance Kúpeľný beh 4,2km 13:35,0 1      
18. 1.8.1999 Kavečany Kavečianský polmaratón 21,1km 1:12:02 2      
19. 21.8.1999 Brezno M-SR polmaratón 21,1km 1:10:55 3      
20. 18.9.1999 Podbrezová cestný beh 13km 40:56,0 1      
21. 3.10.1999 Košice MMM 42,2km vzdal 3        
22. 16.10.1999 Svit memoriál P.Antala 14,4km 45:27,4 2      
23. 17.10.1999 V.Kapušany beh Kap. Pláňavou 11,6km 36:45,0 1      
24. 24.10.1999 Echternach SPA EURO marathon 42,2km 2:21:36 3   7  
25. 31.10.199 Malcov Malcovská pätnástka 15km 49:07,0 18      
26. 20.11.1999 B.Bystrica kvalifikácia ME kros 10,3km 0:34:27 2      
27. 23.11.1999 Sobrance cestný beh 5km 15:20,0 1      
28. 26.11.1999 Michalovce Beh oslobodenia 11km 38:27,0 4      
29. 11.12.1999 Bardejov Mikulášsky beh 8km 24:27,0 14      
30. 18.12.1999 Skalica Skalica-Hodonín 13,7km 45:50,0 28      
31. 31.12.1999 Horovce Horovská desiatka 10km 32:11,0 3     253
      2000            
por. Dátum Miesto pretek trať výkon por. por.kat. mar. pretek
1. 30.1.2000 S.Sebastian PEM kros 10km 0:31:50 48      
2. 5.2.2000 Bratislava M-SR hala 3km   08:27,4 4      
3. 12.2.2000 Praha M-ČR hala 3km 08:31,9 9      
4. 12.3.2000 Čečehov Čečehovský polmaratón 21,1km 1:08:32 2      
5. 25.3.2000 Praha Kodak polmaratón 21,1km 1:07:33 16      
6. 16.4.2000 Bratislava Devín-Bratislava 12,4km 37:10,0 3      
7. 29.4.2000 Bratislava Dunajský maratón,M-SR 42,2km 02:28,4 5   8  
8. 30.4.2000 Rudník Májový beh mieru 10km 32:47,0 2      
9. 5.5.2000 Prešov večerný beh 7km 22:47,8 2      
10. 7.5.2000 S.Kajňa Kajňanská desiatka 10km 32:14,0 2      
11. 13.5.2000 Hronec Sokolov Hronec 21,1km 1:09:57 3      
12. 28.5.2000 Tovarné Beh vďaky 12,5km 42:06,0 2      
13. 3.6.2000 Hôrka horská desiatka 10km  vzdal        
14. 11.6.2000 Valaliky Valalická dvatsiatka 20km 1:09:52 3      
15. 17.6.2000 Mart.Hole Kvalifikácia ME do vrchu 10km 36:10,0 2      
16. 18.6.2000 B.Kúpele kúpeľná trinástka 13,5km 44:33,6 13      
17. 24.6.2000 Košice Dopravárska desiatka 10km 31:52,0 3      
18. 2.7.2000 Medzigorie ME v behu do vrchu 12km 00:01,0 56      
19. 8.7.2000 Štrba Malý štrbský maratón 31,4km 1:45:23 2      
20. 15.7.2000 Rem.Hámre Hámorská dvatsiatka 20km 1:07:16 1      
21. 16.7.2000 Banské Bančanská desiatka 10km 33:15,0 2      
22. 29.7.2000 N.Lesná Memoriál J.Stilla 10km 38:18,0 13      
23. 26.8.2000 brezno M-SR polmaratón 21,1km 1:08:00 4      
24. 9.9.2000 Košice Železiarská desiatka 10km 31:56,6 1      
25. 10.9.2000 Sn.Rybníky Sninský kros 7km 22:09,0 1      
26. 16.9.2000 Zvolen Beh okolo Bučiny 10km 31:07,0 2      
27. 17.9.2000 Drahovce Drahovská desiatka 10km 30:36,0 1      
28. 1.10.2000 Košice MMM 42,2km 2:24:30 7   9  
29. 7.10.2000 B.Bystrica cestný beh 5,5km 17:06,1 1      
30. 8.10.2000 Kľačany Kľačanská desiatka 10km 31:04,8 2      
31. 14.10.2000 Svit memoriál P.Antala 14,4km 47:22,7 3      
32. 22.10.2000 Echternach SPA EURO marathon 42,2km 2:49:19 68   10  
33. 18.11.2000 Dubovany M-SR kros 12km 43:30,9 2      
34. 19.11.2000 Strážske Beh oslobodenia 6,6km 20:01,0 4      
35. 9.12.2000 Bardejov Mikulášsky beh 7,5km 26:11,0 21     287
      2001            
por. Dátum Miesto pretek trať výkon por. por.kat. mar. pretek
1. 4.2.2001 Vilamoura PEM kros 10km 34:08,0 66      
2. 25.2.2001 Blažice Beh Olšavskou dolinou 16km 50:11,0 3      
3. 4.3.2001 K.Poruba Porubská dvanástka 12km 40:27,0 1      
4. 8.4.2001 Bratislava Devín-Bratislava 12,4km 37:30,0 6      
5. 29.4.2001 Padova Padova marathon 42,2km 2:22:57 9   11  
6. 6.5.2001 S.Kajňa Kajňanská desiatka 10km 31:48,0 1      
7. 12.5.2001 Hronec Sokolov Hronec 21,1km 1:09:24 3      
8. 13.5.2001 N.Hrušov Hrušovská sedmička 7.6km 25:39,0 1      
9. 20.5.2001 Stropkov Stropkovská dvatsiatka 20km 1:04:04 1      
10. 26.5.2001 Martin Beh k srdcu SNP 21,1km 1:10:25 2      
11. 27.5.2001 Tovarné Beh vďaky 12,5km 40:47,1 1      
12. 9.6.2001 Čadca kysucký maratón 42,2km 2:32:52 3   12  
13. 17.6.2001 V.Šebastová Šebešská sedemnástka 17km 57:59,3 2      
14. 24.6.2001 Bardejov kúpeľná trinástka 13km 44:17,0 13      
15. 8.7.2001 Štrba Malý štrbský maratón 31,4km 1:46:54 2      
16. 15.7.2001 Š.Michaľany Imunská pätnástka 14,5km 48:53,1 1      
17. 21.7.2001 R.Hámre Hámorská dvatsiatka 20km 1:06:51 1      
18. 28.7.2001 N.Lesná Memoriál J.Stilla 10km 37:55,0 14      
19. 5.8.2001 Klokočov Klokočovská päťka 5km 16:01,4 1      
20. 26.8.2001 Mod.Kameň Cestný beh 8km 25:44,2 1      
21. 1.9.2001 Topolčany M-SR polmaratón 21,1km 1:06:42 2      
22. 20.9.2001 Bardejov cestný beh 9,2km 27:46,0 6      
23. 7.10.2001 Košice MMM , M-SR maratón 42,2km 2:18:33 4   13  
24. 13.10.2001 Svit memoriál P.Antala 14,4km 45:45,7 1      
25. 14.10.2001 V.Kapušany beh Kap. Pláňavou 12km 37:46,0 3      
26. 11.11.2001 Krosno cestný beh 7,8km 23:38,2 4      
27. 17.11.2001 Dudince M-SR kros 4,5km 15:25,0 1      
28. 8.12.2001 Bardejov Mikulášsky beh 7,5km 25:01,0 22     315
      2002            
por. Dátum Miesto pretek trať výkon por. por.kat. mar. pretek
1. 17.3.2002 Benkovce Benkovská pätnástka 16km 52:21,0 1      
2. 23.3.2002 Praha Kodak polmaratón 21,1km 1:10:51 22      
3. 7.4.2002 Bratislava Devín-Bratislava 12,3km 38:24,0 7      
4. 11.5.2002 Hronec Sokolov Hronec 21,1km 1:08:58 5      
5. 19.5.2002 Praha Pražský marathon 42,2km 2:23:48 18   14  
6. 25.5.2002 Martin Beh k srdcu SNP 21,1km 1:10:23 2      
7. 2.6.2002 B.Kúpele Kúpelná trinástka 13,7km 44:14,0 15      
8. 9.6.2002 Valaliky Valalická dvatsiatka 20km 1:07:06 2      
9. 22.6.2002 Košice Dopravárska desiatka 10km 33:24,0 4      
10. 13.7.2002 Dubnica n/V M-SR dráha 3km pr. 09:54,0 5      
11. 14.7.2002 Štrba Malý štrbský maratón 31,4km 1:48:16 6      
12. 20.7.2002 R.Hámre Hámorská dvatsiatka 20km 1:08:13 2      
13. 27.7.2002 N.Lesná Memoriál J.Stilla 10km 40:16,0 37      
14. 4.8.2002 Klokočov Klokočovská päťka 5km 15:58,0 1      
15. 18.8.2002 Šaca Beh údolím Idy 10km 33:16,0 1      
16. 24.8.2002 Brezno M-SR polmaratón 21,1km 1:12:07 7      
17. 6.10.2002 Košice MMM , M-SR maratón 42,2km 2:21:46 9   15  
18. 13.10.2002 V.Kapušany beh Kap. Pláňavou 12km 38:42,0 2      
19. 20.10.2002 Krosno cestný beh 10km 32:16,0 7      
20. 26.10.2002 N. mesto n/V M-SR kros 3,6km 10:36,0 2      
21. 27.10.2002 N.Žipov Žipovská desiatka 10km 31:31,0 1      
22. 7.12.2002 Bardejov Mikulášsky beh 7km 22:54,0 24      
23. 31.12.2002 Horovce Horovská desiatka 10km 36:22,0 4      
24. 31.12.2002 Bardejov Silvestrovský beh 7km 27:22,0 29     339
      2003            
por. Dátum Miesto pretek trať výkon por. por.kat. mar. pretek
1. 16.3.2003 Benkovce Benkovská pätnástka 16km 53:00,0 2      
2. 6.4.2003 Bratislava Devín-Bratislava 12,3km 36:54,0 2      
3. 12.4.2003 Brezno M-SR kros 9km 27:34,0 2      
4. 27.4.2003 Komárno Komárno-Komárom 10km 32:15,0 5      
5. 30.4.2003 Rudník Májový beh mieru 10km 32:41,0 2      
6. 1.5.2003 P.N.Ves cestný beh 18km 59:09,0 1      
7. 4.5.2003 S.Kajňa Kajňanská desiatka 10km 32:16,0 1      
8. 10.5.2003 Hronec M-SR polmaratón 21,1km 1:10:21 4      
9. 11.5.2003 N.Hrušov Hrušovská sedmička 7,6km 25:43,0 1      
10. 18.5.2003 V.Šariš cestný beh 7km 28:05,0 1      
11. 24.5.2003 Martin Beh k srdcu SNP 21,1km 1:09:28 2      
12.  25.5.2003 Tovarné Beh vďaky 12,5km 41:44,0 1      
13. 8.6.2003 Valaliky Valalická dvatsiatka 21,1km 1:14:23 2      
14. 15.6.2003 V.Šebastová Šebešská sedemnástka 17,4km 57:09,0 2      
15. 21.6.2003 Košice Košice-Seňa 21,1km 1:09:16 1      
16. 28.6.2003 Moldava n/B Moldavský polmaratón 21,1km 1:10:17 2      
17. 6.7.2003 Košice Dopravárska desiatka 10km 32:25:00 1      
18. 13.7.2003 Štrba Malý štrbský maratón 31,4km 1:44:35 6      
19. 19.7.2003 R.Hámre Hámorská dvatsiatka 20km 1:11:43 8      
20. 27.7.2003 B.Kúpele kúpeľná trinástka 13km 0:46:24 27      
21. 2.8.2003 Košice M-SR dráha 10km 32:09,0 3      
22.     3.8.2003 Klokočov Klokočovská päťka 5km 16:36,0 4      
23.  9.8.2003 Rajec Rajecký maratón, M-SR 42,2km 2:32:42 6   16  
24. 30.8.2003 Brezno cestný beh 21,1km 1:11:59 5      
25. 1.9.2003 Michalovce hodinovka na dráhe 17,5km 1:00:00 3      
26. 19.9.2003 B.Bystrica korida 7km 21:13,6 3      
27. 5.10.2003 Košice MMM 42,2km 2:23:14 9   17  
28. 25.10.2003 Košice cestný beh 5km 16:16,5 4      
29. 15.11.2003 Dudince kros EAA 7,5km 22:58,0 4      
30.    6.12.2003 Bardejov Mikulášsky beh 7,7km 25:32,6 21      
31.    20.12.2003 Skalica Skalica-Hodonín 12,2km 41:29,1 25      
32. 26.12.2003 Bardejov Štefanský beh 10km 33:24,1 6      
33. 31.12.2003 Bardejov Silvestrovský beh 7,2km 23:45,2 16     372
      2004            
por. Dátum Miesto pretek trať výkon por. por.kat. mar. pretek
1. 3.8.2004 Klokočov Klokočovská päťka 5 km 18:01,0 4     373
      2005            
por. Dátum Miesto pretek trať výkon por. por.kat. mar. pretek
1. 27.2.2005 Blažice Beh Olšavskou dolinou 16 km 54:30,5 5      
2. 2.4.2005 Nové Zámky M-SR kros 4,5 km 14:03,2 3      
3. 10.4.2005 Čečehov Čečehovský polmaratón 21,1km 1:17:37 4      
4. 17.4.2005 Leipzig Leipzig marathon 42,2km 2:23:54 10   18  
5. 30.4.2005 Rudník Májový beh mieru 10 km  32:14,3 1      
6. 8.5.2005 Nižný Hrušov Hrušovská sedmička 7,5 km 25:48,0 1      
7. 29.5.2005 Tovarné Beh vďaky 12,5km 43:51,0 1      
8. 12.6.2005 V.Šebastová Šebešská sedemnástka 17,4km 1:01:52 9      
9.    10.7.2005 Štrba Malý štrbský maratón 31,5km 1:48:14 1      
10.    16.7.2005 Rem.Hámre Hámorská dvatsiatka 20km 1:15:46 5      
11. 7.8.2005 Klokočov Klokočovská päťka 5 km 16:39,3 1      
12. 13.8.2005 Rajec Rajecký maratón 42,2km 2:32:49 2   19  
13. 21.8.2005 Slov.Kajňa Kajňanský polmaratón 21,1km 1:17:08 2      
14. 3.9.2005 N.M.N.V Považský maratón 42,2km 2:30:42 1   20  
15. 15.9.2005 S.Rybníky Sninský kros 7 km 24:54,0 3      
16. 2.10.2005 Košice MMM 42,2km 2:37:48 18   21  
17. 15.10.2005 Trnava Malokarpatský maratón 42,2km 2:33:31 1   22  
18. 23.10.2005 Nižný Žipov Žipovská desiatka 10 km  34:30,0 6      
19. 6.11.2005 Strážske Beh oslobodenia 6,6km 21:19,4 8      
20 12.11.2005 L.Mikuláš Liptovský maratón 42,2km vzdal 4    -     392
      2006            
por. Dátum Miesto pretek trať výkon por. por.kat. mar. pretek
1. 26.2.2006 Blažice cesta 16km 57:55,4 10      
2.  2.4.2006 Čečehov cesta 21,1km 1:23:31 12      
3. 22.4.2006 Michalovce maratón 42,2km 2:35:57 1   23  
4. 30.4.2006 Rudník cesta 10 km  34:56,7 5      
5. 1.5.2006 Peč.Nová Ves cesta 18 km  0:59:09 4      
6. 7.5.2006 Slov.Kajňa cesta 10 km  0:33:21 3      
7. 8.5.2006 Humenné kros 4,8km 17:38 1      
8. 21.5.2006 Toruň /Poľsko/ maratón 42,2km 2:34:28 5   24  
9. 28.5.2006 Tovarné cesta 12,5km 41:56:00 3      
10. 4.6.2006 Vranov n/Topľ. cesta 10km 33:58:00 6      
11. 10.6.2006 Čadca maratón 42,2km 2:29:44 1   25  
12. 18.6.2006 Podolínec maratón 42,2km 2:41:47 3   26  
13. 15.7.2006 Rem.Hámre cesta 20km 1:15:52 3      
14. 30.7.2006 Strážske cesta 12km 0:41:26 1      
15. 6.8.2006 Klokočov cesta 5km 17:39 3      
16. 20.8.2006 Slov.Kajňa cesta 21,1km 1:22:46 1      
17. 2.9.2006 N.M.N.V maratón 42,2km 2:39:46 3   27  
18. 9.9.2006 V.Kapušany cesta 15km 0:51:36 3      
19. 16.9.2006 Jusk.Voľa pretek 7,8km 28:31,0 5      
20. 24.9.2006 Ostrava maratón 42,2km vzdal 5    -      
21. 1.10.2006 Košice maratón 42,2km 2:49:51 41   28  
22. 14.10.2006 Trnava maraton 42,2km 2:39:43 4   29  
23. 29.10.2006 N.Žipov cesta 10km 33:55,0 5      
24. 5.11.2006 Strážske cesta 6,6km 21:32,0 4      
25. 11.11.2006 Krosno cesta 7,7km 23:32,6 12      
26. 23.11.2006 Michalovce cesta 11km 40:54,0 7      
27. 9.12.2006 Bardejov cesta 7,8km 28:10,2 20     418
      2007            
por. Dátum Miesto pretek trať výkon por. por.kat. mar. pretek
1. 4.3.2007 Blažice cesta 16 km 52:57,9 4      
2. 18.3.2007 Sačurov cesta 15 km 49:46,0 2      
3. 1.4.2007 Bratislava maratón 42.2km 2:30:28 6   30  
4. 15.4.2007 Čečehov polmaratón 21,1km 1:14:52 3      
5. 21.4.2007 Michalovce maratón 42,2km 2:39:44 1   31  
6. 29.4.2007 Budimír polmaratón 21,1km 1:14:07 5      
7. 6.5.2007 Slov.Kajňa cesta 10 km 35:23,0 3      
8. 13.5.2007 N.Hrušov kros 7,5km 27:40,3 3      
9.     2.6.2007 P.Jazerá maratón 42,2km 2:42:03 6   32  
10. 17.6.2007 Podolínec maratón 42,2km 2:53 7   33  
11. 14.7.2007 Rem.Hámre cesta 20 km 1:16:06 6      
12. 29.7.2007 Strážske cesta 12 km 46:51,0 19      
13. 5.8.2007 Klokočov cesta 5 km 17:12,3 3      
14. 11.8.2007 Rajec maratón 42,2km 2:38:07 3   34  
15. 29.8.2007 Michalovce hodinovka 15,7km 1:00:00 5      
16. 1.9.2007 NMNV maratón 42,2km vzdal 6    -      
17. 7.10.2007 Košice MMM 42,2km 2:41:00 14   35  
18. 13.10.2007 Chlmec kopec 2,8 km 13:20 4      
19. 28.10.2007 N.Žipov cesta 10 km 0:35:53 7      
20. 4.11.2007 Strážske cesta 6,6 km 21:59,0 11      
21. 31.12.2007 Horovce cesta 10km 39:30,0 18     438
      2008            
por. Dátum Miesto pretek trať výkon por. por.kat. mar. pretek
1. 29.3.2008 Humenné kros 4,5km 16:20,0 4      
2. 30.3.2008 Sačurov cesta 15km 54:33,0 9      
3.    19.4.2008 Michalovce maratón 42,2km 2:41:48 1   36  
4. 4.5.2008 Slov.Kajňa cesta 10 km 34:41,0 7      
5. 10.5.2008 V.Nemecké cesta 10 km 36:58,0 2      
6. 31.5.2008 Plitvice maraton 42,2km 3:18:24 12   37  
7. 15.6.2008 V.Šebastová cesta 15,4km 55:49,0 6      
8. 22.6.2008 Podolínec-Rytro maratón 42,2km 2:52:55 4   38  
9. 5.7.2008 Rem.Hámre cesta 20 km 1:14:21 7      
10. 12.7.2008 Medzev cesta 21,1km 1:20:23 3      
11. 15.9.2008 Michalovce hodinovka 16km 1:00:00 4      
12. 5.10.2008 Košice MMM 42,2km 3:22:40 158   39  
13. 25.10.2008 Chlmec kopec 3,5km 18:57 4      
14. 26.10.2008 N.Žipov cesta 10km 37:57,0 18      
15. 8.11.2008 L.Mikuláš maratón 42,2km 2:43:59 2   40  
16. 9.11.2008 Strážske cesta 6,6km 22:40,0 20     454
      2009            
por. Dátum Miesto pretek trať výkon por. por.kat. mar. pretek
1. 15.3.2009 Sačurov cesta 15 km 0:52:55 hod 9 3    
2. 21.3.2009 Košice cesta 21,1km 1:17:56 hod. 2 2    
3. 22.3.2009 Ptičie cesta 6,7km 0:23:24 hod. 7 2    
4. 29.3.2009 Bratislava maratón 42,2km 2:32:08 hod. 4 1 41  
5. 5.4.2009 Kysak cesta 21,1km 1:15:12 hod. 3 1    
6. 19.4.2009  Budimír cesta 21,1km 1:19:48 hod.       15 7    
7. 1.5.2009  Michalovce maratón 42,2km 2:44:46 hod.       2 1 42  
8. 23.5.2009  Vranov n/Topľ. cesta 10 km 0:34:31 hod.        8 3    
9. 24.5.2009  Vyšná Myšľa cesta 10 km 0:36:23 hod.       3 1    
10. 21.6.2009  Podolínec maratón 42,2km 2:34:52 hod.       4 2 43  
11.    28.6.2009  Košice cesta 10 km 0:35:30 hod.       2 1    
12.    12.7.2009  Štrba cesta 31,4km 2:05:20 hod.      18 9    
13. 2.8.2009  Klokočov cesta 5 km 0:18:18 hod.       13 3    
14. 1.9.2009  Kamienka cesta 16 km 1:04:02 hod.      5 2    
15. 6.9.2009  Svidník cesta 20 km 1:14:28 hod.        24 8    
16. 4.10.2009  Košice maratón 42,2km 2:49:25 hod.        23 7 44  
17. 10.10.2009  Chlmec kopec 3,5 km 0:18:45 hod.       7 3    
18. 17.10.2009  Červený Kláštor cesta 18km 1:06:01 hod.      1 1    
19. 25.10.2009  Nižný Žipov cesta 10 km 0:36:32 hod.      16 4   473
      2010            
por. Dátum Miesto pretek trať výkon por. por.kat. mar. pretek
1. 7.3.2010 Blažice Zimný beh Olšavskou dolinou 16 km 0:53:06 hod.        7 1    
2. 20.3.2010  Košice Furčianský maratón  21,1km 1:16:35 hod.      1 1štafeta    
3. 21.3.2010 Ptičie Beh vtáčím údolím 6,7 km 0:22:32 hod.         3 1    
4. 28.3.2010 Bratislava ČSOB City maratón 42,2 km vzdal 7 - -    
5. 25.4.2010 Budimír Budimírsky polmaratón 21,1 km 1:19:23 hod.         10 4    
6. 1.5.2010 Michalovce Podvihorlatský maratón 42,2 km 2:50:11 hod.       2 2 45  
7. 30.5.2010 Tovarné Beh vďaky 12,5 km 0:49:45 hod.       8 2    
8. 15.7.2010 Nyiregyháza ME - veteránov 10 km 0:38:24 hod.       8 8    
9. 17.7.2010 Remetské Hámre Hámorská dvadsiatka 20 km 1:21:14 hod.       3 3    
10. 18.7.2010 Banské Bančanská desiatka 10 km 0:40:14 hod.       22 8    
11. 24.7.2010 Nyiregyháza ME - veteránov 42,2 km 2:51:14 hod.       7 2 46  
12. 1.8.2010 Klokočov Klokočovská päťka 5 km 0:18:32 hod.      19 6    
13. 14.8.2010 Rajec Rajecký maratón 42,2 km 2:50:28 hod.     7 5 47  
13. 3.10.2010 Košice MMM - minimaratón 4,2 km  bez merania ? ?    
14. 24.10.2010 Nižný Žipov Žipovská desiatka 10 km 0:37:43 hod.     18 6    
15. 26.11.2010 Michalovce Matičný beh 11,4 km 0:44:47 hod.     17 6    
16. 29.12.2010 Humenné Silvestrovský beh 5 km 0:20:20 hod.     11 5    
17. 31.12.2010 Horovce Silvestrovský beh 10 km 0:40:25 hod.     18 7   489
      2011            
por. Dátum Miesto pretek trať výkon por. por.kat. mar. pretek
1. 20.3.2011 Sačurov Sačurovská pätnástka 15 km 0:55:03 hod.        /3:40,2/ 14 6    
2. 27.3.2011 Bratislava ČSOB City maratón 42,2 km 2:37:51 hod.        /3:44,5/ 15 3 48  
3. 9.4.2011 Košice Furčianský maratón 42,2 km 2:47:45 hod.        /3:58,5/ 1 1 49  
4.  30.4.2011 Michalovce Podvihorlatský maratón 42,2,km 2:53:31 hod.        /4:06:7/ 5 2 50  
5. 18.5.2011 Michalovce  VSE City Run Michalovce 4 km 0:15:00 hod.        /3:45,0/ 1 1    
6. 31.7.2011 Strážske Laborecká pätnástka 15 km 0:58:55 hod.        /3:55,7/ 13 5    
7. 7.8.2011 Klokočov Klokočovská päťka 5 km 0:23:40 hod.        /4:44,0/ 88 16    
8. 13.8.2011 Rajec Rajecký maratón 42,2km 3:06:48 hod.        /4:25,6/ 31 13 51  
9. 1.9.2011 Kamienka Podvihorlatská desiatka 10 km 0:37:05 hod.        /3:42,5/ 6 3    
10. 7.9.2011 Humenné Chemkostavácka päťka 5 km 0:18:52 hod.        /3:46,4/ 5 3    
11. 10.9.2011 Krynica Bardejov-Krynica /štafeta/ 7 km 0:35:00 hod.        /5:00,0/ 1 1    
12. 11.9.2011 Stropkov Stropkovská dvadsiatka 20 km 1:23:25 hod.        /4:10,3/ 10 3    
13. 18.9.2011 Sečovce Sečovská desiatka 10 km 0:39:28 hod.        /3:56,8/ 24 5    
13. 23.9.2011 Čerhov Beh Tokajskými vinicami 7,5 km 0:29:45 hod.        /3:58,0/ 3 3    
14. 2.10.2011 Košice MMM 42,2 km 3:08:53 hod.        /4:28,6/ 79 24 52  
15. 23.10.2011 Nižný Žipov Žipovská desiatka 10 km 0:41:57 hod.        /4:11,7/ 41 10    
16. 6.11.2011 Strážske Beh Oslobodenia 6,6 km 0:23:17 hod.        /3:31,7/ 11 4    
17. 11.11.2011 Krosno Bieg Niepodlegosci 7 km 0:24:22 hod.        /3:28,9/ 28 5    
18. 17.11.2011 Ptičie Beh vtáčím údolím 6,2 km 0:22:22 hod.        /3:36,5/ 3 1   507
      2012            
por. Dátum Miesto pretek trať výkon por. por.kat. mar. pretek
1. 1.5.2012 Michalovce Podvihorlatský maratón 42,2 km 3:12:38 hod.       /4:32,9/ 5 2 53  
2. 6.5.2012 Slov.Kajňa Kajňanská desiatka 10 km 0:43:56 hod.       /4:23,6/ 43 14    
3. 16.6.2012 Košice-Jahodná cros country Jahodná 20 km 1:30:58 hod.       /4:32,9/ 3 1    
4. 23.6.2012 Košice polmaratón Košice-Seńa 21,1,km 1:33:30 hod.       /4:25,9/ 64 15    
5. 29.7.2011 Strážske Laborecká pätnástka 15 km 1:11:23 hod.        /4:45,5/ 42 11    
6. 5.8.2011 Klokočov Klokočovská päťka 5 km 0:27:39 hod.        /5:31,8/ 111 20    
7. 18.8.2012 Rem.Hámre Hámorská dvadsiatka 20 km 1:25:15 hod.       /4:15,8/ 15 5    
8. 19.8.2012 Stropkov Stropkovská dvadsiatka 20 km 1:25:32 hod.       /4:15,4/ 14 6    
9. 25.8.2012 Domaša Domašska desiatka na Eve 10 km 0:41:01 hod.       /4:06,0/ 17 6    
10. 15.9.2012 Michalovce Michalovská hodinovka 14,85 km 1:00:00 hod.       /4:02,4/ 12 4    
11. 7.10.2012 Košice MMM 42,2km 3:18:24 hod.       /4:42,1/ 141 36 54  
12. 28.10.2012 Nižný Žipov Žipovská desiatka 10 km 0:41:40 hod.       /4:10,0/ 39 6    
13. 11.11.2012 Strážske Beh Oslobodenia 6,3 km 0:25:02 hod.       /3:58,4/ 35 8    
14. 29.12.2012 Humenné Silvestrovský beh 4,75 km 0:19:15 hod.       /4:03,1/ 13 3   521
      2013            
por. Dátum Miesto pretek trať výkon por. por.kat. mar. pretek
1. 3.3.2013 Blažice Zimný beh Olšavskou dolinou 15,82 km 01:00:58 hod.    (3:51,2) 29 6    
2. 9.3.2013 Bardejov Bardejov - Bardejovské Kúpele 7,69 km 00:29:18 hod.    (3:48,6) 34 7    
3. 10.3.2013 Kolonica Beh Kolonickým vrchom 6,51 km 00:24:49 hod.    (3:48,7) 3 2    
4. 17.3.2013 Čečehov Čečehovský polmaratón 21,1 km 01:19:10 hod.    (3:45,1) 6 3    
5. 28.4.2013 Sačurov Sačurovská pätnástka 15 km 01:02:49 hod.    (4:11,0) 28 9    
6. 1.5.2013 Michalovce Podvihorlatský maratón 42,2 km 03:00:28 hod.    (4:16,0) 5 2 55  
7. 5.5.2013 Slov.Kajňa Kajňanská desiatka 10 km 00:40:50 hod.    (4:05,0) 21 4    
8. 8.5.2013 Zámutov  Beh do vrchu Dubník 11 km 00:54:57 hod.    (4:58,0) 9 5    
9. 12.5.2013 Stropkov Stropkovská dvadsiatka 19,3 km 01:17:24 hod.    (4:00,0) 9 4    
10. 24.5.2013 Úpice (ČR) ME veteránov 10 km 00:37:15 hod.    (3.43,0) 53 9    
11. 26.5.2013 Úpice (ČR) ME veteránov 21,1 km 01:21:52 hod.    (3:53,0) 46 10    
12. 2.6.2013 Plitvice (CHOR) Plitvický maratón 42,2km 02:52:47 hod.    (4:06,0) 4 1 56  
13. 9.6.2013 V.Šebastová Šebešská pätnástka 15 km 01:02:23 hod.    (4:10,0) 18 4    
13. 16.6.2013 Bard.Kupele Kúpeľná trinástka 12,3 km 00:51:32 hod.    (4:12,0) 88 11    
14. 22.6.2013 Nízke tatry Beh hrebeňom Nízkych Tatier 46,3 km 05:51:21 hod.    (7:35,0) 22 6 ultra 1  
15. 21.7.2013 Banské Bančanská desiatka 10 km 00:42:38 hod.    (4:16,0) 28 7    
16. 28.7.2013 Strážske Laborecká pätnástka 15 km 01:04:25 hod.    (4:17,0) 14 4    
17. 4.8.2013 Klokočov Klokočovská päťka 5 km 00:19:49 hod.    (4:02,0) 27 7    
18. 17.8.2013 Remetské Hámre Hámorská dvadsiatka 20 km 01:18:38 hod.    (3:56,0) 6 3    
19. 31.8.2013 Kamienka Podvihorlatská desiatka 10 km 00:36:47 hod.    (3:40,0) 2 1    
20. 1.9.2013 Spišské Podhradie 20 km okolo Sp.hradu 22,4 km 01:23:37 hod.    (3:44,0) 4 2    
21. 6.9.2013 Krynica (POL) IRON RUN 1 míľa 00:05:15 hod.    (3:19,0) 24 9    
22. 6.9.2013 Krynica (POL) IRON RUN  7,2 km 00:27:32 hod.    (3:50,0) 27 8    
23. 7.9.2013 Krynica (POL) IRON RUN 10 km 00:34:59 hod.    (3:30,0) 18 9    
24. 7.9.2013 Krynica (POL) IRON RUN 2,6 km 00:09:03 hod.    (3:31,0) 24 9    
25. 8.9.2013 Krynica (POL) IRON RUN 42,2 km 03:10:58 hod.    (4:30,0) 21 10 57  
  6-8.9.2013 Krynica (POL) IRON RUN  celkovo 04:27:48 hod.    21 11    
26. 15.9.2013 Michalovce Michalovská hodinovka 16,82 km 01:00:00 hod.    (3:34,0) 6 3    
27. 6.10.2013 Košice MMM 42,2 km 02:51:19 hod.    (4:03,6) 47 11 58 548
      2014            
por. Dátum Miesto pretek trať výkon por. por.kat. mar. pretek
1. 6.1.2014 Košice Trojkráľový beh 5,1 km 00:19:11 hod.      (3:45,0) 16 3    
2. 27.4.2014 Budimír Budimírsky polmaratón 21,1 km 01:24:38 hod.      (4:00,0) 18 4    
3. 1.5.2014 Michalovce Podvihorlatský maratón 42,2 km 02:55:44 hod.      (4:08,0) 3 2 59  
4. 4.5.2014 Slov.Kajňa  Kajňanská desiatka 10 km 00:37:45 hod.      (3:47,0) 10 3    
5. 8.5.2014 Zamutov  beh do vrchu Dubník 11,1 km 00:53:41 hod.      (4:50,0) 9 3    
6. 11.5.2014 Stropkov Stropkovská dvadsiatka 21 km 01:21:23 hod.      (3:52,0) 10 4    
7. 8.6.2014 Vyš.Šebastová Šebešská pätnástka 15 km 01:00:47 hod.      (4:07,0) 13 3    
8. 5.7.2014 Trojmedzie Goral maraton 26 km 02:12:43 hod.      (5:11,0) 31 12    
9. 6.7.2014 Kolonica Beh Kolonickým vrchom 6,6 km 00:24:43 hod.      (3:43,0) 1 1    
10. 20.7.2014 Banské Bančanská desiatka 10 km 00:39:04 hod.      (3:53,0) 9 3    
11. 27.7.2014 Strážske Laborecká desiatka 10 km 00:38:08 hod.      (3:50,0) 15 3    
12. 3.8.2014 Klokočov Klokočovská päťka 5 km 00:18:12 hod.      (3:44,0) 12 3    
13. 9.8.2014 Rajec Rajecký maratón 42,2 km 02:58:09 hod.      (4:11,0) 12 5 60  
13. 16.8.2014 SVK Od Tatier k Dunaju 10 km 00:36:05 hod.      (3:36,0) 2 1    
14. 16.8.2014 SVK Od Tatier k Dunaju 10,7 km 00:40:21 hod.      (3:47,0) 4 1    
15. 17.8.2014 SVK Od Tatier k Dunaju 10,9 km 00:40:29 hod.      (3:44,0) 1 1    
16. 23.8.2014 Rem.Hámre Hámorská dvadsiatka 20 km 01:17:40 hod.      (3:59,0) 4 3    
17. 6.9.2014 V.Kapušany Beh Kapušanskou pláňavou 12 km 00:50:35 hod.      (4:11,0) 16 4    
18. 7.9.2014 Svidník Dukla - Svidník 18,6 km 01:15:14 hod.      (4:04,0) 16 8    
19. 10.9.2014 Humenné  Chemkostavácka päťka 5 km 00:19:25 hod.      (3:53,0) 9 3    
20. 5.10.2014 Košice MMM 42,2 km 02:54:36 hod.      (4:08,0) 47 10 61  
21. 26.11.2014 Michalovce Matičný beh 10,3 km 00:40:06 hod.      (3:54,0) 13 4    
22. 30.11.2014 Vranov n/Topľ. Citty Generali run Vranov n/T 5,2 km 00:19:47 hod.      (3:48,0) 13 3    
23 31.12.2014 Horovce Horovská desiatka 9,8 km 00:40:09 hod.      (4:07,0) 17 4   571
      2015            
por. Dátum Miesto pretek trať výkon por. por.kat. mar. pretek
1. 6.1.2014 Košice Trojkráľový beh 5,1 km 00:20:25 hod.       (4:00,0) 34 8    
2. 1.3.2015 Blažice Zimný beh Olšavskou dolinou 15,84km 01:00:41 hod.       (3:50,0) 29 8    
3. 7.3.2015 Michalovce  Jarný beh Michalovčanov 2,6 km 00:09:03 hod.       (3:31,0) 2 1    
4. 8.3.2015 Ptičie Beh vtáčím údolím 6,9 km 00:26:50 hod.       (3:54,0) 11 3    
5. 15.3.2015 Čečehov Čečehovský polmaratón 21,1 km 01:22:39 hod.       (3:55,0) 20 5    
6. 22.3.2015 Sačurov Sačurovská pätnástka 15,1 km 00:54:37 hod.       (3:37,0) 11 4    
7. 29.3.2015 Bratislava ČSOB Bratislava maratón 42,2 km 02:40:47 hod.       (3:46,0) 13 3 62  
8. 11.4.2015 Košice Furčianský maratón 42,2 km 03:00:42 hod.       (4:17,0) 3 1 63  
9. 12.4.2015 Kysak Beh Hornadskou dolinou 21,1 km 01:33:48 hod.       (4:25,0) 42 12    
10. 26.4.2015 Strážske Beh na Krivošťanku 3,2 km 00:22:30 hod.       (7:16,0) 7 xxx    
11. 1.5.2015 Michalovce  Podvihorlatský maratón 42,2 km vzdal 8 xxx xxx    
12. 5.7.2015 Kolonica Beh Kolonickým vrchom 6,6 km 00:28:28 hod.       (4:17,0) 8 4    
13. 12.7.2015 Domaša Domašská desiatka na Eve 10 km 00:40:49 hod.       (4:05:0) 14 4    
13. 2.8.2015 Klokočov Klokočovská päťka 5 km 00:19:51 hod.       (3:59,0) 17 4    
14 15.8.2015 SVK Od Tatier k Dunaju 10,4 km 00:39:42 hod.       (3:49,0) 4 1    
15 15.8.2015 SVK Od Tatier k Dunaju 11,6 km 00:48:55 hod.       (4:13,0) 2 2    
16 16.8.2015 SVK Od Tatier k Dunaju 10,6 km 00:42:13 hod.       (3:59,0) 2 1    
17 15.9.2015 Michalovce  Michalovská hodinovka 14,5 km 01:00:00 hod.       (4:08,0) 9 4    
18 4.10.2015 Košice MMM 42,2 km 03:14:31 hod.       (4:34,0) 159 49 64  
19 8.11.2015 Strážske Beh Oslobodenia 6,4 km 00:23:54 hod.       (3:43,0) 16 3    
20 26.11.2015 Michalovce  Matičný beh 7,6 km 00:30:52 hod.       (4:03,0) 17 5    
21 29.11.2015 Vranov n/T Generali City run 4,5 km 00:16:32 hod.       (3:40,4) 24 5    
22 31.12.2015 Horovce Silvestrovský beh 10 km 00:42:31 hod.       (4:15,0) 24 5   592
      2016            
por. Dátum Miesto pretek trať výkon por. por.kat. mar. pretek
1. 6.1.2016 Košice Trojkráľový beh 5,1 km 00:19:55 hod.       (3:52,0) 31 6    
2. 6.3.2016 Blažice Beh Olšavskou dolinou 16 km 01:05:02 hod.       (4:04,0) 66 19    
3. 3.4.2016 Bratislava ČSOB Bratislava marathon 42,2 km 03:09:55 hod.       (4:27,0) 70 28 65  
4. 24.4.2016 Strážske Laborecká desiatka 10 km 00:40:21 hod.       (4:02,0) 20 7    
5. 1.5.2016 Michalovce Podvihorlatský maratón 42,2 km 03:01:45 hod.       (4:16,0) 3 3 66  
6. 15.5.2016 Krakow (POL) Cracowia marathon 42,2 km 03:10:58 hod.       (4:28,0) 273 89 67  
7. 21.5.2016 Rudľov Rudľovský šľapák 9 km 00:49:34 hod.       (5:28,0) 18 5    
8. 28.5.2016 V.Kažimír Kažimírska desiatka 10 km 00:49:16 hod.       (4:56,0) 38 9    
9. 29.5.2016 Humenné Andritz cup 5 km 00:20:04 hod.       (4:01,0) 28 7    
10. 5.7.2016 Domaša Domašská desiatka na Eve 10 km 00:41:25 hod.       (4:08,0) 18 8    
11. 17.7.2016 Banské Bančanská desiatka 10 km 00:42:27 hod.       (4:13,0) 28 12    
12. 24.7.2016 Strážske Beh na Krivošťanku 3,2 km 00:23:11 hod.       (7:14,0) 16 3    
13. 7.8.2016 Klokočov Klokočovská päťka 5 km 00:20:22 hod.       (4:06,0) 27 8    
13. 13.8.2016 Rem.Hámre Hámorská dvadsiatka 20 km 01:25:33 hod.       (4:21,0) 14 4    
14. 20.8.2016 SVK Od Tatier k Dunaju 9,7 km 00:38:52 hod.       (3:59,0) 2 1    
15. 21.8.2016 SVK Od Tatier k Dunaju 7,9 km 00:31:22 hod.       (3:57,0) 1 1    
16. 21.8.2016 SVK Od Tatier k Dunaju 7 km 00:28:22 hod        (4:03,0) 2 1    
17. 4.9.2016 B.Bystrica O2 marathon BB 42,2 km 03:24:49 hod.       (4:47,0) 38 12 68  
18. 4.12.2016 Vranov n/T Generali City run 5 km 00:22:58 hod.       (4:35,0) 87 17   610
      2017            
por. Dátum Miesto pretek trať výkon por. por.kat. mar. pretek
1. 6.1.2017 Košice Trojkráľový beh 5,2 km 00:24:58 hod.      (4:44,0) 147 31    
2. 5.7.2017 Domaša Domašská desiatka 5 km 00:25:06 hod.      (5:01,0) 13 2    
3. 6.8.2017 Klokočov Klokočovská päťka 5 km 00:26:32 hod.      (5:16,0) 89 21    
4. 1.9.2017 Kamienka Podvihorlatská desiatka 10,3 km 00:50,31 hod.      (4:54,0) 16 4    
5. 9.9.2017 Slovenský raj Pekelný beh Rajom 11,6 km 01:16:41 hod.      (6:58,3) 18 6    
6. 15.9.2017 Michalovce Michalovská hodinovka 13,5 km 01:00:00 hod.      (4:26,0) 20 6    
7. 1.10.2017 Košice MMM - polmaratón 21,1 km 01:38:06 hod.      (4:38,9) 445 113    
8. 24.11.2017 Michalovce Matičný beh 7,6 km 00:32:42 hod.      (4:18,1) 41 12    
9 10.12.2017 Bratislava ME kros - verejný beh 3 km 00:14:43 hod.      ( 4:54,0) 98 xxx   619
      2018            
por. Dátum Miesto pretek trať výkon por. por.kat. mar. pretek
1. 25.2.20218 Blažice Beh Olšavskou dolinou 15,8 km 01:15:22 hod.     (4:46,0) 116 31    
2. 17.3.20218 Michalovce Jarný beh Michalovčanov 2,6 km 00:11:17 hod.     (4:20,0) 16 1    
3. 29.4.20218 Michalovce Oidvihorlatský polmaratón 21,1 km 01:44:16 hod.     (4:55,0) 52 17    
4. 8.5.2028 Slov.Kajňa Kajňanská desiatka 10 km 00:40:25 hod.     (4:02,5) 8 4    
5. 13.5.2018 Stropkov Stropkovská desiatka 10 km 00:41:25 hod.     /4:07,5) 5 1    
6. 18.5.20218 Alicante (ESP) ME veteránov 10 km 00:39:28 hod.     (3:52,0) 161 38    
7. 19.5.2018 Alicante (ESP) ME veteránov 4km kros 00:15:39 hod.     (3:59,0) 10 družstvo    
8. 20.5.2018 Alicante (ESP)  ME veteránov 21,1 km 01:28:36 hod.     (4:11,0) 182 32    
9 27.5.2018 Vyšný Kažimír Kažimírska desiatka 10 km  00:43:37 hod.   (4:21,7)     9 5    
10 5.7.2018 Domaša Domašská desiatka 10 km 00:45:26 hod.   (4:35,0) 29 10    
11 5.8.2018 Klokočov Klokočovská päťka 5 km 00:22:17 hod.     (4:32,0) 37 6    
12 15.9.2018 Michalovce Michalovská hodinovka 14,1 km 01:00:00 hod.     (4:16,0) 9 2    
13 28.9.2018 Čerhov Beh Tokajskými vinicami 5,5 km 00:24:03 hod.     (4:23,0) 12 1    
14 7.10.2018 Košice MMM 42,2 km 03:30:44 hod.     (4:57,0) 255 110 69  
15 21.10.2018 Nižný Žipov  Žipovská desiatka 10 km 00:43:10 hod.     (4:19,0) 27 5    
16 23.11.2018 Michalovce Matičný beh 5,5 km 00:24:35 hod.     (4:31,0) 39 10   635
      2019            
por. Dátum Miesto pretek trať výkon por. por.kat. mar. pretek
1 12.4.2019 Vranov n/T Nočný beh 6,6 km 00:28:35 hod.     (4:35,0) 9 2    
2 1.5.2019 Michalovce Podvihorlatský polmaratón 21,1 km 01:36:58 hod.     4:35,0) 19 7    
3 12.5.2019 Stropkov Stropkovský polmaratón 21,1 km 01:41:13 hod.     (4:47,0) 33 7    
4 5.7.2019 Domaša Domašská desiatka 10 km 00:46:33 hod.     (4:39,3) 33 6    
5 7.9.2019 Veľaty Veľatský lesný beh 16 km 01:21:20 hod.     (5:05:0) 11 1    
5 6.10.2019 Košice MMM 42,2 km 03:28:49 hod.      (4:57,0) 339 33 70  
6 10.11.2019 Strážske Beh Oslobodenia 6,4 km 00:28:54 hod.     (4:34,0) 64 11    
7 22.11.2019 Michalovce Matičný beh 7,4 km 00:33:13.hod.     (4:30:0) 50 7    
8 31.12.2019 Horovce Silvestrovský beh 10 km 00:44:23 hod.     (4:33,0) 51 8   643
      2020            
por. Dátum Miesto pretek trať výkon por. por.kat. mar. pretek
1 1.9.2020 Ľubotice Ľubotická desiatka 10 km 00:49:47 hod.     (4:58,0) 43 11    
2 5.9.2020 Veľaty Veľatský lesný beh 16 km 01:26:14.hod.     (5:20,0) 12 2   645
      2021            
por. Dátum Miesto pretek trať výkon por. por.kat. mar. pretek
1 13.3.2021 Strážske Laborecká desiatka 10 km 00:45:57.hod.     (4:35,0) 33 3    
2 5.7.2021 Domaša Domašská päťka 5 km 00:25:29 hod.     (5:03,0) 27 2    
3 18.7.2021 Banské Bančanská desiatka 10 km 00:53:22 hod.     (5:19,0) 49 11    
4 25.7.2021 Strážske Beh na Krivoštianku 3,1 km 00:26:40 hod.     (8:35,0) 36 8    
5 31.7.2021 Domaša Domaša Run 8 km 00:34:46 hod.    (4:21,0) 22 4    
6 15.8.2021 Lenartov Beh  na Kráľovú studňu 8,4 km 00:55:04 hod.     (6:31,0) 51 9    
7 29.8.2021 Košice Košice peace half marathon 21,1 km 01:38:58 hod.     (4:40,0) 98 10    
8 4.9.2021 Veľaty Veľatský lesný beh 16 km 01:20:21 hod.     (4:57,0) 9 1    
9 5.9.2021 Svidník Dukla-Svidník 18,5 km 01:24:03.hod. (4:23,0) 46 7    
10 24.9.2021 Čerhov Beh Tokajskými vinicami 5,5 km 00:24:52.hod.     (4:33,0) 15 2    
11 3.10.2021 Košice MMM 42,2 km 03:38:43.hod.     (5:09,0) 314 35 71 656
      2022            
por. Dátum Miesto pretek trať výkon por. por.kat. mar. pretek